Farmasi Başlangıç Paketleri

Farmasi başlangıç paketi, Farmasi firmasına yeni üye olan kişilerin bir defaya mahsus olarak alabilecekleri oldukça avantajlı bir pakettir. Diğer firmalarda olduğu gibi başlangıç paketi alma zorunluluğu Farmasi’de yoktur. Ancak başlangıç paketi almak sizin için avantajlı olacaktır. Paket içerisinde Farmasi’nin en çok tercih edilen ve firmayı tanıtan ürünler bulunur. Farmasi paketi içerisindeki ürünleri sipariş ederek aldığınızda toplamda 244 TL gibi bir fiyat ödemeniz gerekir. Oysa yeni üyeliğe özel başlangıç paketi olarak alırsanız yalnızca 64,99 TL ödeme yaparsınız. Bu çok avantajlı paket yeni üye olanlar için Farmasi firmasının iş başlangıcı olarak sağladığı bir fırsattır. İsteğinize bağlı olarak sunulan başlangıç paketi ile yeni işinize kazançlı başlama şansı yakalarsınız.
Farmasi Başlangıç Paketi İçerisinde Hangi Ürünler Yer Alır

Farmasi başlangıç paketi 1 - Kişisel Bakım : içerisinde;   1adet çok amaçlı temizleyici, 1 doktor cevdet tuna şampuan ,1 adet 125 ml masaj jeli , 1 adet BB krem, 1 adet mat ruj, 225 ml. Sarımsaklı şampuanı, 20 ml. Siyah maske, aynısefa yağı sabunu, beyazlatıcı diş macunu, 5 adet sachet numune, 1 adet parfüm tester, 2 adet katalog, bulunur. Farmasi başlangıç paketi içerisinde yer alan bu ürünlere sahip olmanız hem kazançlı bir başlangıç yapmanızı sağlarken hem de ürünleri rahat tanıtabilmenizi sağlayacaktır. Yeni üyeler için bir defaya mahsus sunulan bu fırsatı kaçırmadan oldukça kazançlı bir işe ilk adımınızı atabilirsiniz.

Farmasi başlangıç paketi 2 - Kozmetik : 1 adet mat likit ruj, 1 adet maskara ,  1 adet göz kalemi , 1 adet bb krem 1 adet allık, 1 adet oje 1 adet makyaj temizleme mendili, 2 adet katalog, 4 adet tester, 1 adet parfüm tester bulunur.Farmasi başlangıç paketi içerisinde yer alan bu ürünlere sahip olmanız hem kazançlı bir başlangıç yapmanızı sağlarken hem de ürünleri rahat tanıtabilmenizi sağlayacaktır. Yeni üyeler için bir defaya mahsus sunulan bu fırsatı kaçırmadan oldukça kazançlı bir işe ilk adımınızı atabilirsiniz.

 

 

 

Münire Eryiğit

Katalog

: munireeryigit@farmasiuyeturkiye.com
    mehmeteryigit@farmasiuyeturkiye.com
: +90 549 811 15 90
    +90 530 467 20 09
   : Haydar bey Mahallesi 32055 Sokak Galaksi Sitesi A - Blok Kat 7
No :14 Onikişubat / Kahramanmaraş